KOVO PRODUKT s.r.o. zakázková kusová a malosériová kovovýroba
Kovo produkt konvenční obrábění Kovo produkt CNC obrábění Kovo produkt povrchové úpravy výrobků Kovo produkt strojní výroba Kovo produkt obráběcí technologie Kovo produkt obráběcí stroje Kovo produkt CNC stroje Kovo produkt BBS Bayer Kovo produkt soustruhy

Kariéra

Frézař, soustružník, technolog, pracovník expedice, montážní pracovník

S investicemi prováděnými ve společnosti KOVO PRODUKT jde ruku v ruce nárůst objemu práce a tím pádem bychom Vás rádi informovali, že v naší firmě vznikají nová kvalitní pracovní místa. V současné době náš kolektiv rozšiřujeme o pozice: frézař, soustružník, technolog, pracovník expedice, montážní pracovník. V případě Vašeho zájmu o bližší informace nás prosím kontaktujte na e-mail: nabor@kovoprodukt.cz.

Náplň práce

  • Po zaškolení obrábění na klasických (konvenčních) nebo CNC strojích dle zadaného výkresu a parametrů
  • Výroba kusových a malosériových dílů z různých materiálů
  • Logicky přemýšlet při výrobě daných dílů

Požadavky

  • Vyučen v oboru. Požadavek lze nahradit praxí v oboru obrábění
  • Zdravotní omezení není překážkou, osoby zdravotně znevýhodněné (OZZ, ČID)
  • Vhodné pro ženy i muže
  • Logické myšlení
  • Přesnost, trpělivost a odpovědnost
  • Chuť učit se nové věci s otevřenou myslí

Nabízíme

  • Práci v dynamicky se rozvíjející malé firmě a malém kolektivu
  • Možnost dalšího vzdělávání se ve strojním oboru
  • Návštěvy veletrhů zaměřených na problematiku naší výroby
  • Možnost zavádět do výroby nové technologie a postupy

Výhody

  • Děláme skutečné řemeslo na klasických a CNC strojích (kusová a malosériová výroba)
  • Nebudete součástí obrovského anonymního kolektivu bez možnosti seberealizace
  • Možnost uplatnění individuálních schopností a znalostí
  • Práce na nejmodernějším zařízení MAZAK, STYLE CNCOsobní přístup k zaměstnancům a jejich potřebám
  • Tradiční česká firma s 20ti letou historií

Termín nástupu

  • Ihned, případně dle dohody

Místo výkonu práce

  • KOVO PRODUKT s.r.o., Milevská 368, Kladruby

Tento souhlas po Vás vyžaduje Evropská unie.

Nesouhlasím Souhlasím